Intercroatia.cz

intercroatia když hledáte tu pohodovou dovolenou v chorvatsku jsme česká rodinná cestovní agentura s dlouholetou tradicí a zajistíme vám dovolenou a ubytování po celém chorvatsku v soukromých apartmánech a domech u moře v naší nabídce najdete více než 2000 objektů na celém pobřeží chorvatska přesné informace poloha apartmánu přesná pěší vzdálenost na pláž vybavení apartmánu či možnosti v okolí to vše pro vás zjišťujeme a zkoumáme tak abyste vždy přesně věděli jaké to je na místě prověřené ubytování jednotlivé apartmány osobně navštěvujeme komunikujeme přímo s majiteli doptáváme se na detaily abychom vám mohli předat co možná nejhodnotnější doporučení spolupracujeme pouze se spolehlivými partnery možnosti v okolí vždy se snažíme podrobně prozkoumat jednotlivé lokality a možnosti výletů v místě pobytu samotní majitelé objektů jsou velmi přátelští a i oni vám rádi doporučí kam vyrazit nudit se tak určitě nebudete volitelný den příjezdu soboty bývají nejvíce vytíženými dny na cestě proto u každého apartmánu najdete informace o možnostech příjezduodjezdu kterýkoliv den provize 3 průměrná hodnota objednávky 24 000 czk průměrná provize 720 cookies 21 dní feed httpswwwintercroatiaczfeedcsv sem na brand není dovolen v případě jakýchkoliv dotazů se prosím neváhejte obrátit na podporaintercroatiaczvivnetworkscom english intercroatia if you are looking for a relaxing holiday in croatia we are a czech family travel agency with a long tradition and we will provide you with holidays and accommodation throughout croatia in private apartments and houses by the sea in our offer you will find more than 2000 properties on the whole coast of croatia commission 3 average order value 24000 czk average commission 720 czk cookies 21 days feed httpswwwintercroatiaczfeedcsv sem on brand is not allowed in case of any questions please do not hesitate to contact supportintercroatiaczvivnetworkscom

Available in the following affiliate networks

Top Tools for Affiliate Marketers

Astra Theme

Creating beautiful websites should not be expensive. That's why Astra is free for everyone. Get started for free and extend with affordable packages.
🚧 Build my website

WP Rocket

Make your site load faster in a few clicks. WP Rocket is recognized as one of the most powerful caching plugins for WordPress. We use it on most sites.
🚀 Cache my website
We recommend

affiliate-toolkit

Instantly import affiliate products from all supported affiliate networks within seconds. By using other networks and using automatic price comparisons, you increase the sales of your websites.
💸 Monetize my website
👆 Create compare tables with affiliate-toolkit.

How to display products in WordPress for  CJ?

In this short guide you will learn how to embed the affiliate program Intercroatia.cz on your WordPress website.

1) Installing the CSV extension

Download the extension from our website. To do this, click on "Download now":

You can then upload and install the ZIP file normally via the WordPress plugin installation. After activation, the CSV interface is also selectable under Shop API.

2) Setting up the store for CSV feeds

Now create a new store in affiliate-toolkit under Shops.

3) Import the feeds

After you save the store, the recognized fields will be listed. These fields must now be assigned. On the left you can see the field name of affiliate-toolkit. On the right you need to select the field name in the CSV.

4) Import products via the backend

The most comfortable way is the import via the WordPress backend. affiliate-toolkit offers its own search mask here.

Select "Product import" in the menu and then select the subordinate AWIN store. You can search by keyword, ASiN, EAN. Enter the keyword and click "Search".

Now click through the search results. Once you have found the product, you can import the products on the right side.

Newest from our Affiliate Blog

Related Affiliate Programs

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram