Spa.cz

na českém trhu působíme již od roku 2008 a od té doby se nám podařilo vyrůst tak že máme největší nabídku lázeňských a wellness pobytů v české republice kromě toho u nás najdete i pobyty v sousedních státech jako například slovensku a maďarsku ale i slovinsku a polsku v celkovém součtu je na spacz kolem 3 000 pobytových balíčků s cenou od cca 2 000 kč až do 50 000 kč sezóna u nás začíná červnem a končí říjnem v létě je velký zájem o pobyty pro rodiny s dětmi na podzim spíše o léčebné lázeňské pobyty v zimě je zájem o pobyty na horách vánoční a silvestrovské pobyty největší výhodou využití služeb spacz je velikost a rozmanitost nabídky dále je to osobní přístup ke každému klientovi díky týmu cca 12 operátorek které jsou na lince 7 dní v týdnu ochotné vyjít vstříc všem požadavkům klientů a vyjednávat s hotelem do affiliate programu jsme vybrali určitý vzorek pobytů se kterými bychom spolupráci rádi vyzkoušeli měl by to být vzorek těch lepších pobytů které vaše publikum zaručeně zaujmou a pomohou přivést zákazníky na spacz affiliate partnerům nabízíme 4 provizi délka platnosti cookies je 30 dní sem není povolený jsme zvědaví a těšíme se na rezervace které nám přinesete doufáme že se vám s bude s pobyty dobře pracovat a potěší i vaše publikum předem děkujeme za spolupráci v případě dalších otázek se prosím obraťte na podporahotelyczvivnetworkscom vaše spacz en spacz is the biggest online platform focusing on medical and wellness stays we are have been growing on czech market for more than 12 years our offers of medical and wellness packages focus mainly on stays in czech spa cities and even in spa cities of neigbouring countries in the central europe we offer around 3 000 packages program terms 4 commission 30 days cookie lifetime sem is not allowed do not hesitate to contact us at podporahotelyczvivnetworkscom

Available in the following affiliate networks

Top Tools for Affiliate Marketers

Astra Theme

Creating beautiful websites should not be expensive. That's why Astra is free for everyone. Get started for free and extend with affordable packages.
🚧 Build my website

WP Rocket

Make your site load faster in a few clicks. WP Rocket is recognized as one of the most powerful caching plugins for WordPress. We use it on most sites.
🚀 Cache my website
We recommend

affiliate-toolkit

Instantly import affiliate products from all supported affiliate networks within seconds. By using other networks and using automatic price comparisons, you increase the sales of your websites.
💸 Monetize my website
👆 Create compare tables with affiliate-toolkit.

How to display products in WordPress for  CJ?

In this short guide you will learn how to embed the affiliate program Spa.cz on your WordPress website.

1) Installing the CSV extension

Download the extension from our website. To do this, click on "Download now":

You can then upload and install the ZIP file normally via the WordPress plugin installation. After activation, the CSV interface is also selectable under Shop API.

2) Setting up the store for CSV feeds

Now create a new store in affiliate-toolkit under Shops.

3) Import the feeds

After you save the store, the recognized fields will be listed. These fields must now be assigned. On the left you can see the field name of affiliate-toolkit. On the right you need to select the field name in the CSV.

4) Import products via the backend

The most comfortable way is the import via the WordPress backend. affiliate-toolkit offers its own search mask here.

Select "Product import" in the menu and then select the subordinate AWIN store. You can search by keyword, ASiN, EAN. Enter the keyword and click "Search".

Now click through the search results. Once you have found the product, you can import the products on the right side.

Newest from our Affiliate Blog

Related Affiliate Programs

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram