Eximtours.cz

jedna z největších a nejsilnějších cestovek v čr exim tours je jedna z nejvýznamnějších cestovních kanceláří v české republice jako člen největší středoevropské skupiny v oboru cestovního ruchu s obratem více než osmi miliard korun – exim holding as – působí i v polsku na slovensku v maďarsku a v rumunsku od roku 2012 je také členem německé skupiny rewe a její divize cestovního ruchu der touristik a společně funguje s nejoblíbenějšími značkami na trhu českého cestovního ruchu – fischer nevdama etravel a privileq komfortní dovolená dostupná pro každého exim tours poskytuje komfortní dovolenou která je dostupná pro každý rozpočet při zachování vysoké kvality služeb a nadstandardní úrovně ubytovacích zařízení nabízí výhodné ceny zájezdů na které dosáhnou mladé páry rodiny s dětmi senioři i jednotlivci v nabídce exim tours je však i luxusní dovolená pro nejnáročnější klienty všechny hotely jsou pečlivě vybírány na základě mnohaletých znalostí místních poměrů a ve spolupráci s osvědčenými zahraničními partnery nabídka exim tours zájezdy k moři dovolená v exotice poznávací zájezdy pobyty v čr lyžařské zájezdy speciální zájezdy golf potápění atd sdílený hub k dispozici video bannery atd httpsdrivegooglecomdrivefolders1lr1xeyy72bj5sywv44e3mz7wqxb3gvhguspsharing podmínky programu provize 4 délka cookies 14 dní sem na brand není povolen v případě dalších dotazů se prosím obraťte na podporaeximtoursczvivnetworkscom en exim tours provides comfortable holidays that are affordable for every budget while maintaining a high quality of service and superior standard of accommodation it offers affordable tour prices that are within reach of young couples families with children seniors and individuals however exim tours also offers luxury holidays for the most demanding clients all hotels are carefully selected based on many years of local knowledge and in cooperation with proven international partners program terms commission 4 cookie lifetime 14 days sem on brand is not allowed in case of further questions please contact podporaeximtoursczvivnetworkscom

Available in the following affiliate networks

Top Tools for Affiliate Marketers

Astra Theme

Creating beautiful websites should not be expensive. That's why Astra is free for everyone. Get started for free and extend with affordable packages.
🚧 Build my website

WP Rocket

Make your site load faster in a few clicks. WP Rocket is recognized as one of the most powerful caching plugins for WordPress. We use it on most sites.
🚀 Cache my website
We recommend

affiliate-toolkit

Instantly import affiliate products from all supported affiliate networks within seconds. By using other networks and using automatic price comparisons, you increase the sales of your websites.
💸 Monetize my website
👆 Create compare tables with affiliate-toolkit.

How to display products in WordPress for  CJ?

In this short guide you will learn how to embed the affiliate program Eximtours.cz on your WordPress website.

1) Installing the CSV extension

Download the extension from our website. To do this, click on "Download now":

You can then upload and install the ZIP file normally via the WordPress plugin installation. After activation, the CSV interface is also selectable under Shop API.

2) Setting up the store for CSV feeds

Now create a new store in affiliate-toolkit under Shops.

3) Import the feeds

After you save the store, the recognized fields will be listed. These fields must now be assigned. On the left you can see the field name of affiliate-toolkit. On the right you need to select the field name in the CSV.

4) Import products via the backend

The most comfortable way is the import via the WordPress backend. affiliate-toolkit offers its own search mask here.

Select "Product import" in the menu and then select the subordinate AWIN store. You can search by keyword, ASiN, EAN. Enter the keyword and click "Search".

Now click through the search results. Once you have found the product, you can import the products on the right side.

Newest from our Affiliate Blog

Related Affiliate Programs

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram