eZidle.cz

jsme firmou zabývající se výrobou a prodejem nábytku specializujeme se zejména na židle a křesla tradice naší skupiny sahá až do roku 2003 kdy jsme začali být aktivní v polsku od roku 2019 vyrábíme a prodáváme naše produkty i v české republice a od roku 2021 působíme také na slovensku v nabídce máme téměř 1000 unikátních produktů z nichž je většina dostupná v několika provedeních máme svou vlastní výrobu a 60 naší nabídky jsou výrobky našich vlastních značek značka snap je zaměřena na domácnost vyrábíme jídelní židle křesla lenošky a taburety pro kancelářskou sféru máme značku grospol která se zaměřuje na ergonomické kancelářské židle v různých cenových kategoriích pod naší značkou ezidlecz naleznete nejprodávanější cenově dostupné produkty pro mladé rodiny na oblibě si získává i poslední z našich značek a to gracer která reprezentuje herní křesla a židle pro opravdové hráče v nabídce jsou cenově dostupné modely ale i technicky dokonalá křesla se širokou škálou funkcí dále v naší nabídce naleznete produkty známých evropských značek nowystyl actona halmar paged či wuteh doprava i vrácení je zdarma odeslání do 48 hodin provize pro partnery našim partnerům v rámci affiliate sítě cjcom nabízíme provizi 8 a cookies 30 dní jsme ochotni vám poradit s propagací nejprodávanějších produktů v případě zájmu o užší spolupráci náš můžete kontaktovat rádi vám sdělíme bližší informace a doporučíme nejlépe prodávané produkty sem a sem na brand nejsou povoleny neváhejte se na nás obracet na podporaezidleczvivnetworkscom english we are a company engaged in the production and sale of furniture with a tradition since 2003 we specialize mainly in chairs and armchairs and we offer our partners a commission of 8 we offer almost 1000 unique products most of which are available in several designs we have our own production and 60 of our offer are products of our own brands furthermore in our offer you will find products of wellknown european brands nowystyl actona halmar paged or wuteh shipping and return is free dispatch within 48 hours sem and sem o brand are not allowed should you have any question feel free to ask at podporaezidleczvivnetworkscom

Available in the following affiliate networks

Top Tools for Affiliate Marketers

Astra Theme

Creating beautiful websites should not be expensive. That's why Astra is free for everyone. Get started for free and extend with affordable packages.
🚧 Build my website

WP Rocket

Make your site load faster in a few clicks. WP Rocket is recognized as one of the most powerful caching plugins for WordPress. We use it on most sites.
🚀 Cache my website
We recommend

affiliate-toolkit

Instantly import affiliate products from all supported affiliate networks within seconds. By using other networks and using automatic price comparisons, you increase the sales of your websites.
💸 Monetize my website
👆 Create compare tables with affiliate-toolkit.

How to display products in WordPress for  CJ?

In this short guide you will learn how to embed the affiliate program eZidle.cz on your WordPress website.

1) Installing the CSV extension

Download the extension from our website. To do this, click on "Download now":

You can then upload and install the ZIP file normally via the WordPress plugin installation. After activation, the CSV interface is also selectable under Shop API.

2) Setting up the store for CSV feeds

Now create a new store in affiliate-toolkit under Shops.

3) Import the feeds

After you save the store, the recognized fields will be listed. These fields must now be assigned. On the left you can see the field name of affiliate-toolkit. On the right you need to select the field name in the CSV.

4) Import products via the backend

The most comfortable way is the import via the WordPress backend. affiliate-toolkit offers its own search mask here.

Select "Product import" in the menu and then select the subordinate AWIN store. You can search by keyword, ASiN, EAN. Enter the keyword and click "Search".

Now click through the search results. Once you have found the product, you can import the products on the right side.

Newest from our Affiliate Blog

Related Affiliate Programs

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram